Onur Büyüktopçu yeni programı Damat Beğendi yarışmasını resmen açıkladı! - Bugunizle.com - Bugün izle, Son Bölüm TV Rehberi

Onur Büyüktopçu yeni programı Damat Beğendi yarışmasını resmen açıkladı!





Yemekteyiz yarışması son sezonunda da Onur Büyüktopçu ile devam etti ve bu sezon finali ile bitti. Onur Büyüktopçu, son sezonu ile Yemekteyiz yarışmasına veda etti. Artık yeni sezonda Yemekteyiz yarışmasında Seda Sayan sunucu olarak görev yapacak.

Onur Büyüktopçu hayranları artık sevdikleri sunucu ve oyuncunun acaba bir dizi ile ekrana mı gelecek? Yok sa yeni bir program ile mi ekranda olacak? Sorularını sormaya başladılar bile.

Peki, Show Tv ekranında yeni sezonda izleyenlerin karşısına çıkacak olan Damat Beğendi yarışmasını kim sunacak? İşte cevabı, Büyüktopçu, sosyal medya platformu instagram resmi hesabından bu yarışma programında olacağı duyurusunu yaptı.
Onur Büyüktopçu yeni programı Damat Beğendi yarışmasını resmen açıklandı!
Onur Büyüktopçu yeni programı Damat Beğendi yarışmasını resmen açıklandı!

Damat Beğendi yarışması nasıl bir yarışma?

5 Gelin ve Damat yarışmacı olacak, gelinler çok güzel yemekler yaparak bu yaptıklarını damatlara beğendirmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Gelinim Mutfakta yarışmasına bu tarafı ile biraz benzeyen yarışma Damat Bayıldı programı Show TV ekranlarında yeni sezonda izleyenlerin karşısına çıkacak.


Yorum Gönder

0 Yorumlar