TV8 Alişan'ın Yeni Programı Ailecek Şanslıyız yarışması ödülü ne? Başvuru Formu - Bugunizle.com - Bugün izle, Son Bölüm TV Rehberi

TV8 Alişan'ın Yeni Programı Ailecek Şanslıyız yarışması ödülü ne? Başvuru Formu

TV 8 yeni yarışma programı duyurusunu yaptı. Yeni yarışmanın ismi Ailecek Şanslıyız programı için katılım şartları formu belirlendi...

TV 8 kanalında çok yakında yayın hayatına başlayacak olan yarışma programı sunucusu belli oldu. Ailecek Şanslıyız programının sunucusu olarak Alişan belirlendi ve başvuru formu TV8 kanalı tarafından yayınlandı.

Ailecek Şanslıyız yarışması ödülü ne?


Alişan tecrübeli bir sunucu ve bu işin üstesinden gelecektir, yarışmanın nasıl olacağı hakkında ise 3 kişi ailesi için yarışacak. İşte Ailecek şanlıyız yarışmasının birincisi kazanan ailesi için büyük ödül tam 50 bin TL para ödülü verilecek.

TV8 Alişan'ın Yeni Programı Ailecek Şanslıyız yarışması ödülü ne
TV8 Alişan'ın Yeni Programı Ailecek Şanslıyız yarışması ödülü ne
Survivor ve hafta içi ekrana gelen programlar ile izleyenleri mutlu eden TV8 kanalı yeni yarışma programı Ailecek Şanslıyız için belli bir gün ve yayın saati hakkında bir bilgi henüz vermedi.

Fakat programa katılmak isteyen aileler için başvuru formu verildi ve başvurular şimdiden alınıyor. Sizde bu yarışmaya katılmak istiyorum ve birinci olurum diyorsanız, Ailecek Şanslıyız programı başvuru formu için aşağıdaki linki tıklayarak müracaat edebilirsiniz.

Başvuru Linki


Yorum Gönder

0 Yorumlar